Новини фонду

01.07.17

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

В рамках соціальної політики Групи Компаній BIOFARM ORGANIC в підтвердження дбайливого ставлення та охорони здоров'я на території сільських громад , з власниками земельних часток (паїв) розпочато  спільну роботу над реалізацією проекту  медичного страхування кожного пайовика та працівника підприємств Компанії , адже пакет страхових послуг дозволяє їм отримати компенсацію у вигляді ліків та медичних послуг у розмірі 10 тисяч гривень на рік.

Прийнято рішення про співпрацю з  страховою компанією ПАТ "СК "Країна"", яка являється лідером в сфері медичного страхування в Україні.

Докладніше


08.03.16

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" вітає усіх жінок з 8 березня!

Благодійний фонд

З нагоди Міжнародного жіночого дня 2017 року, засновник БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна, в рамках благодійної програми, привітала чарівних жінок  громад Житомирської області солодкими медовими подарунковими наборами з органічної пасіки! 

Отож, прийміть наші щирі вітання з прекрасним жіночім святом Весни!
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. 

Докладніше


31.12.16

БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" безоплатно передано ліки та медичне обладнання на адресу лікарень Житомирської області

БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ

В рамках благодійної програми по забезпеченню лікування та реабілітації учасників АТО, на територіях громад Житомирської області протягом грудня 2016 року БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" на чолі з президентом організації Віязловської Світлани Миколаївни було безоплатно розповсюджено лікарські засоби та медичне обладнання на адресу наступних, лікарень: Житомирський базовий військовий шпиталь (в/ч А- 1065), КУ "Обласний госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради,  Романівська ЦРЛ, КУ "Баранівський ЦПМСД" Баранівської районної ради, Баранівська КЦРЛ.

Докладніше


30.11.16

Грамота за благодійну діяльність від МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РАДА З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ"

Грамота за благодійну діяльність від МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Почесним президентом МГО "Рада з екологічної безпеки" Порошенко О.І. вручено грамоту за благодійну діяльність та внесок у розвиток екологічної безпеки директору БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловській Світлані Миколаївні.

 МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ" створена у 2012 році. Пріоритетом діяльності організації є впровадження Концепції «Людського розвитку України», як головної національної ідеї.

МГО «Рада з екологічної безпеки» виступає за гарантування «Людського розвитку» в Україні, враховуючи, що розвиток держави можливий за умов врахування, перш за все, людського потенціалу країни, а саме: - підвищення родинного статку та фізичного здоров’я усіх громадян країни; - гарантованість соціальної підтримки та соціального захисту застосуванням виключно екологічно-чистих технологій; - екологічна безпека з урахуванням людських потреб, тощо.

 

Докладніше


10.12.16

Засновник Благодійного фонду "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна побувала на освяті новозбудованої каплиці в с. Улянівка на Житомирщині

Засновник Благодійного фонду

В рамках реалізації благодійних програм духовного розвитку, БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" систематично  здійснюються пожертви храмам сіл територіальних громад Житомирської області.  

На початку грудня 2016 року, засновник Благодійного фонду Візловська Світлана Миколаївна побувала на освяті новозбудованої каплиці в с. Улянівка на Житомирщині.

На цю урочистість приїхало багато гостей, у тому числі доброчинці із Італії та місцеві меценати, завдяки яким постав цей храм. Присутні були також священики, черниці та віряни з інших парафій.

Новоспоруджену каплицю урочисто освятив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті. 

Докладніше


09.10.16

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" взяв активну участь у святкуванні дня села Климентіївка Баранівського району Житомирської області

Благодійний фонд

В день Івана Богослова, 9 жовтня 2016 року, громада Климентіївки урочисто відсвяткувала день села.

Засновник Благодійного фонду "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна привітала громаду села зі святом та вручила безліч подарунків жителям села Климентіївка за номінаціями: найстарші жителі села, наймолодший житель села, малозабезпечена сім"я, учасники конкурсу малюнку "Моє рідне село", творчі колективи села, найкраща вишиванка та ін. 

Докладніше


01.10.16

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" в рамках програми «Не забувай своє коріння» відзначив з людьми похилого віку день 1 жовтня 2016 р.

Благодійний фонд

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" в рамках програми «Не забувай своє коріння» здійснив прояв поваги людям похилого віку, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

На адресу сільських рад Житомирської області Благодійним фондом "БЛАГОДАР ОРГАНІК" передані продуктові набори для роздачі людям похилого віку громади.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Докладніше


01.09.16

Благодійним фондом "БЛАГОДАР ОРГАНІК" реалізовано програму «Діти – наше майбутнє»

Благодійним фондом

Перший в житті радісний вересневий дзвоник пролунав для 22 першокласників у школах Соболівської та Ольшанської сільських рад Романівського району та с. Климентіївки Баранівського району Житомирської області. 

З нагоди Дня знань у школах районів пройшли урочисті лінійки та святкові заходи.

В рамках програми «Діти – наше майбутнє», за ініативою засновника БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" надано благодійну допомогу на адресу відділу освіту територіальної громади Житомирської області та поздоровлено першокласників  з початком навчального року подарунками зі шкільним приладдям. Першокласники отримали набори з олівцями, зошитами, фломастерами, пластеліном та іншими необхідними для навчання канцтоварами. 

Докладніше


08.03.16

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" вітає усіх жінок з 8 березня!

Благодійний фонд

У світлий радісний день 8 березня, засновник БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" вітає жінок України з цим святом. 

Любі жінки! Вітаємо Вас зі святом весни і молодості. Бажаємо Вам бути завжди юними, красивими, ніжними та чуйними. І не лише у цей святковий день.

До свята 8 березня в рамках благодійної програми, за ініціативи засновника БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ сформовані та передані подарунки  на адресу селищних рад  Житомирської області для  привітання  бабусь, мам, дочок та онучок, які проживають на територіях цих громад.

Докладніше