07.03.18

Любі жінки!

Любі жінки!

Щиро вітаємо Вас з найпрекраснішим днем весни, святом краси та ніжності – 8 Березня!Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров'я, жіночого щастя, гармонії та добробуту у Ваших оселях. Нехай ця весняна подія подарує Вам натхнення, гарний настрій  та оптимізм!

Докладніше


01.07.17

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

В рамках соціальної політики Групи Компаній BIOFARM ORGANIC в підтвердження дбайливого ставлення та охорони здоров'я на території сільських громад , з власниками земельних часток (паїв) розпочато  спільну роботу над реалізацією проекту  медичного страхування кожного пайовика та працівника підприємств Компанії , адже пакет страхових послуг дозволяє їм отримати компенсацію у вигляді ліків та медичних послуг у розмірі 10 тисяч гривень на рік.

Прийнято рішення про співпрацю з  страховою компанією ПАТ "СК "Країна"", яка являється лідером в сфері медичного страхування в Україні.

Докладніше


08.03.16

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" вітає усіх жінок з 8 березня!

Благодійний фонд

З нагоди Міжнародного жіночого дня 2017 року, засновник БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна, в рамках благодійної програми, привітала чарівних жінок  громад Житомирської області солодкими медовими подарунковими наборами з органічної пасіки! 

Отож, прийміть наші щирі вітання з прекрасним жіночім святом Весни!
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. 

Докладніше


31.12.16

БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" безоплатно передано ліки та медичне обладнання на адресу лікарень Житомирської області

БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ

В рамках благодійної програми по забезпеченню лікування та реабілітації учасників АТО, на територіях громад Житомирської області протягом грудня 2016 року БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" на чолі з президентом організації Віязловської Світлани Миколаївни було безоплатно розповсюджено лікарські засоби та медичне обладнання на адресу наступних, лікарень: Житомирський базовий військовий шпиталь (в/ч А- 1065), КУ "Обласний госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради,  Романівська ЦРЛ, КУ "Баранівський ЦПМСД" Баранівської районної ради, Баранівська КЦРЛ.

Докладніше


30.11.16

ГРАМОТА ЗА БЛАГОДІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РАДА З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ"

ГРАМОТА ЗА БЛАГОДІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Почесним президентом МГО "Рада з екологічної безпеки" Порошенко О.І. вручено грамоту за благодійну діяльність та внесок у розвиток екологічної безпеки директору БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловській Світлані Миколаївні.

МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ" створена у 2012 році. Пріоритетом діяльності організації є впровадження Концепції «Людського розвитку України», як головної національної ідеї.

МГО «Рада з екологічної безпеки» виступає за гарантування «Людського розвитку» в Україні, враховуючи, що розвиток держави можливий за умов врахування, перш за все, людського потенціалу країни, а саме: - підвищення родинного статку та фізичного здоров’я усіх громадян країни; - гарантованість соціальної підтримки та соціального захисту застосуванням виключно екологічно-чистих технологій; - екологічна безпека з урахуванням людських потреб, тощо.

Докладніше


10.12.16

Засновник Благодійного фонду "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна побувала на освяті новозбудованої каплиці в с. Улянівка на Житомирщині

Засновник Благодійного фонду

В рамках реалізації благодійних програм духовного розвитку, БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" систематично  здійснюються пожертви храмам сіл територіальних громад Житомирської області.

На початку грудня 2016 року, засновник Благодійного фонду Візловська Світлана Миколаївна побувала на освяті новозбудованої каплиці в с. Улянівка на Житомирщині.

На цю урочистість приїхало багато гостей, у тому числі доброчинці із Італії та місцеві меценати, завдяки яким постав цей храм. Присутні були також священики, черниці та віряни з інших парафій.

Новоспоруджену каплицю урочисто освятив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті. 

Докладніше