01.10.16

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" в рамках програми «Не забувай своє коріння» відзначив з людьми похилого віку день 1 жовтня 2016 р.

Благодійний фонд

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині понад 640 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. 

Благодійний фонд "БЛАГОДАР ОРГАНІК" в рамках програми «Не забувай своє коріння» здійснив прояв поваги людям похилого віку, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

На адресу сільських рад Житомирської області Благодійним фондом "БЛАГОДАР ОРГАНІК" передані продуктові набори для роздачі людям похилого віку громади.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.