09.10.16

Благодійний фонд «БЛАГОДАР ОРГАНІК» взяв активну участь у святкуванні дня села Климентіївка Баранівського району Житомирської області

Засновник Благодійного фонду "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна привітала громаду села зі святом та вручила безліч подарунків жителям села Климентіївка за номінаціями: найстарші жителі села, наймолодший житель села, малозабезпечена сім"я, учасники конкурсу малюнку "Моє рідне село", творчі колективи села, найкраща вишиванка та ін.

Віязловська Світлана Миколаївна зазначила: "Ми повинні вірити в те, що ми робимо! Ми повинні разом робити село кращим, громаду сильнішою, дбати про своїх дітей, дбати про здоров"я малозабезпечених людей, які потребують нашої уваги. Соціальна політика компанії BIO FARM ORGANIC направлена саме на це. Окрім того, готується до підписання та виконання договір про соціальне партнерство. Турбота про село Климентіївка та його жителів - це те, чим хоче і може ділитися наша компанія. Тому я сьогодні вітаю вас щиро і сподіваюся що ми неодноразово потискатимемо одне одному руки і надалі будемо тісно співпрацювати. А село - прекрасне, живе і буде жити! З днем села!".

День Села Климентіївка День Села Климентіївка

День Села Климентіївка День Села Климентіївка День Села Климентіївка

В рамках свята, BIO FARM ORGANIC організувала виставку органічної продукції. Слід відзначити, що органічні продукти харчування є значно безпечнішими, містять більше поживних речовин, а також краще смакують, ніж конвенційні продукти. У довгостроковій перспективі органічна продукція є найкращим вибором для людей, навколишнього середовища та майбутніх поколінь.

День Села Климентіївка День Села Климентіївка День Села Климентіївка День Села Климентіївка

День Села Климентіївка День Села Климентіївка

День Села Климентіївка День Села Климентіївка