30.11.16

ГРАМОТА ЗА БЛАГОДІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "РАДА З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ"

Рада екологічної безпекиМІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ" створена у 2012 році. Пріоритетом діяльності організації є впровадження Концепції «Людського розвитку України», як головної національної ідеї.

МГО «Рада з екологічної безпеки» виступає за гарантування «Людського розвитку» в Україні, враховуючи, що розвиток держави можливий за умов врахування, перш за все, людського потенціалу країни, а саме: - підвищення родинного статку та фізичного здоров’я усіх громадян країни; - гарантованість соціальної підтримки та соціального захисту застосуванням виключно екологічно-чистих технологій; - екологічна безпека з урахуванням людських потреб, тощо.

Почесним президентом МГО "Рада з екологічної безпеки" Порошенко О.І. вручено грамоту за благодійну діяльність та внесок у розвиток екологічної безпеки директору БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловській Світлані Миколаївні.

 “Рада з екологічної безпеки” – єдиний представник пострадянського простору, який взяв участь у першому підготовчому засіданні 21-го Економіко-довкільного форуму Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). За результатами дискусій, які відбулися у ході засідання, підготовлено низку конкретних пропозицій спрямованих на підвищення ролі ОБСЄ в протидії сучасним викликам довкіллю, спричиненим діяльністю в енергетичній сфері.