10.12.16

Засновник Благодійного фонду "БЛАГОДАР ОРГАНІК" Віязловська Світлана Миколаївна побувала на освяті новозбудованої каплиці в с. Улянівка на Житомирщині

Засновник Благодійного фонду

В рамках реалізації благодійних програм духовного розвитку, БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "БЛАГОДАР ОРГАНІК" систематично  здійснюються пожертви храмам сіл територіальних громад Житомирської області.  

На початку грудня 2016 року, засновник Благодійного фонду Візловська Світлана Миколаївна побувала на освяті новозбудованої каплиці в с. Улянівка на Житомирщині.

На цю урочистість приїхало багато гостей, у тому числі доброчинці із Італії та місцеві меценати, завдяки яким постав цей храм. Присутні були також священики, черниці та віряни з інших парафій.

Новоспоруджену каплицю урочисто освятив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті. 

Архієпископ Клаудіо Гуджеротті призначений 13 листопада 2015 року Апостольським нунцієм в Україну. Жителі села навіть не сподівалися, що їм випаде велика честь зустрічати такого високоповажного гостя.

Освята новозбудованої церкви

Свято пройшло гарно, урочисто, піднесено. Всі возносили вдячні молитви до Господа за всіх меценатів, благодійників, які більшою чи меншою мірою долучилися до цієї благородної справи. 

Церква у с. Улянівка

Село Улянівка (Юліянівка) у документах вперше зустрічається 1870 року. Ймовірно, заснували його вихідці з Польщі. Відомо, що у жовтні 1935 року до Харківської області було виселено 20 польських родин (сотня осіб), натомість на місце вибулих тут осіли селяни із Київської та Чернігівської областей. Нині у селі проживає десь півтори сотні мешканців.

Спочатку в Улянівці облаштували невеличку капличку, а 13 квітня 2013 року архієпископ Петро Мальчук OFM освятив фундамент майбутнього храму та хрест. Муровану простору каплицю будували завдяки доброчинцям із Італії та місцевим. 26 вересня 2015 року під час візиту італійських меценатів було освячено меморіальну дошку на честь гостей, розміщену на стіні храму. Новоспоруджену каплицю урочисто освятив 10 грудня 2016 року Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті.