Новини

06.04.18

Колектив BIO FARM ORGANIC вітає Вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Колектив BIO FARM ORGANIC  вітає  Вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Колектив BIO FARM ORGANIC  вітає  Вас зі святом світлої Пасхи! Зичимо Вам невичерпного джерела віри та сподівань, дарованих нам Воскресінням Всевишнього!

Христос  Воскрес!

Докладніше


21.03.18

Експорт лісової чорниці складає майже 50% від суми загальних поставок ягід з України

Експорт лісової чорниці складає майже 50% від суми загальних поставок ягід з України

На сьогоднішній день 44 відсотки за обсягом всього експорту м'яких ягід з України припадає на лісову чорницю, свіжу та заморожену. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на повідомлення Української плодоовочевої асоціації.

Докладніше


07.03.18

Любі жінки!

Любі жінки!

Щиро вітаємо Вас з найпрекраснішим днем весни, святом краси та ніжності – 8 Березня!Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров'я, жіночого щастя, гармонії та добробуту у Ваших оселях. Нехай ця весняна подія подарує Вам натхнення, гарний настрій  та оптимізм!

Докладніше


01.07.17

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ  ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

В рамках соціальної політики Групи Компаній BIOFARM ORGANIC, в підтвердження дбайливого ставлення та охорони здоров'я на території сільських громад, з власниками земельних часток (паїв) розпочато спільну роботу над реалізацією проекту  медичного страхування кожного пайовика та працівника підприємств Компанії, адже пакет страхових послуг дозволяє їм отримати компенсацію у вигляді ліків та медичних послуг у розмірі 10 тисяч гривень на рік.

Прийнято рішення про співпрацю з  страховою компанією ПАТ "СК "Країна"", яка являється лідером в сфері медичного страхування в Україні.

Докладніше


04.07.17

Bio Farm Organic знаходиться на заключному етапі сертифікації бджільництва!

Bio Farm Organic знаходиться на заключному етапі сертифікації бджільництва!

Bio Farm Organic знаходиться на заключному етапі сертифікації бджільництва!
На бджолиній фермі Bio Farm Organic проведена зустріч з представниками сертифікаційного органу з органічного виробництва ТОВ "ОРГАНІК СТАНДАРТ" та менеджера міжнародної організації IOAS Джанін Кенеді, яка прибула до України  в якості незалежного технічного експерта, який перевіряє правильність застосування стандарту і вимог до сертифікації, об'єктивність, прозорість і свободу від конфліктів інтересів серед інших. 
В котрий раз ми переконались у тому, що йдемо у правильн ому напрямку!
Чекайте наш органічний мед в недалекому майбутньому на полицях в магазині!

Докладніше


14.05.17

Вітаємо з днем матері!

Вітаємо з  днем матері!

Прийміть наші найщиріші вітання з світлим святом – Днем матері!

Мати – це найдорожча у світі людина. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро турбується за кожний пройдений крок. Нехай Ваші серця зігрівають любов і турбота близьких, у Ваших очах не гаснуть усмішки, а кожний день буде наповнений радісними і приємними подіями!

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Бажаємо Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров'я, любові та благополуччя!

Докладніше