Німецько-український форум харчових продуктів пройшов у Берліні

12.07.16

Німецько-український форум харчових продуктів пройшов у Берліні

Німецько-український форум харчових продуктів пройшов у Берліні

07-08 липня 2016 року в м. Гамбург та м. Берлін, Німеччина за участю групи компаній BIOFARM ORGANIC пройшов Німецько-український форум харчових продуктів для малих та середніх виробників нішевої харчової продукції (продукти переробки овочів та фруктів, ягід, горіхів, органічні продукти, «здорові продукти», наприклад з насіння льону, проса, коноплі т.і.).

Посольством України у Федеративній Республіці Німеччина 7 липня 2016 р. проведено форум харчової промисловості України, участь у якому взяли близько 70 представників ділових кіл України і ФРН. Захід відбувся за підтримки програми Уряду ФРН «Консультування України щодо питань аграрної торгівлі» (Агрітрейд). У ході форуму було обговорено умови двосторонньої торгівлі в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі України з ЄС, перспективні напрямки для збільшення експорту вітчизняної продукції, а також специфіку виходу іноземних виробників до кінцевого німецького споживача. Під час форуму було представлено вітчизняні компанії, які спеціалізуються переважно на виробництві органічної продукції. Було відмічено зростаючий попит ринку саме в сегменті біопродуктів, що відкриває великі шанси для українських експортерів. 

   forum 2016 1

В рамках форуму проведена зустріч з представниками німецького рітейлу, закупниками мереж супермаркетів, відвідування порту м. Гамбург та огляд перевалочних та складських потужностей.

В рамках конференції, групі компаній BIOFARM ORGANIC було надано можливість провести презинтацію власної продукції, яка отримали високу оцінку учасників форуму. 

forum 2016 3