Про нас

ОРГАНІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО

BIOFARM ORGANIC виробляє та реалізовує органічну у продукцію рослинного походження, а саме: жито, пшеницю, ячмінь, овес, насіння льону, просо, картоплю, нут, маш. Крім того наша команда професіоналів займається органічним бджільництвом, розвиває напрям органічної аквакультури та органічного ягідництва.

Земельні активи BIOFARM ORGANIC знаходяться в екологічно чистій Поліській зоні України. Угіддя ізольовані від зовнішнього інтенсивного агровиробництва та відділені масивами хвойних та мішаних лісів, балками та перелогами. Переробні потужності та приміщення для зберігання та доробки продукції відповідають основним новітнім вимогам сучасного ефективного ведення органічного агровиробництва. Бізнес-модель нашого підприємства базується на провідних позиціях у всіх ключових сегментах органічного землеробства, досвідченій команді професіоналів та плідній співпраці з основними гравцями органічного ринку в Україні та за її межами. Основною метою діяльності є впровадження кращих практик міжнародного та вітчизняного досвіду в сфері виробництва органічної продукції, яка виготовляється на теренах нашої Вітчизни та реалізується у всьому світі.

СЕРТИФІКАТ ОРГАНІК СТАНДАРТ

BIOFARM ORGANIC активно співпрацює з ТОВ «Органік стандарт», першим українським сертифікаційним органом, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва.

Діяльність BIOFARM ORGANIC сертифікована ТОВ «Органік стандарт» відповідно стандарту МАОС з органічного виробництва і переробки, що еквівалентний Постановам Ради (ЄС) № 834/2007 та 889/2008.

ТОВ «Органік стандарт» гарантує походження та простежуваність потоку органічної продукції надаючи послуги, що покривають усі сфери виробництва: від контролю вирощування органічних культур, через контроль переробки органічних продуктів, до інспекцій руху продукції в мережі постачання та продаж на місцевому ринку чи здійснення експорту. ТОВ "Органік стандарт" гарантує якість та безпеку органічних продуктів.

Початок проекту BIOFARM ORGANIC

Виробництво якісної органічної продукції для задоволення потреб вітчизняних та закордонних споживачів. Розвиток внутрішнього та зовнішнього ринків органічної продукції шляхом постійного підвищення рівня якості органічного виробництва, впровадження новітніх технологій за рахунок зростання професіоналізму працівників нашої компанії з метою задоволення потреб споживачів органічної продукції, а також для забезпечення фінансової стабільності та прибутковості компанії.

Цінності Компанії та кожного члена команди:

  • віримо в наш органічний продукт, який потрібен людям;
  • ведемо свою справу та відповідаємо за свої дії;
  • знаємо та розуміємо потреби ринку органічних продуктів;
  • постійно вдосконалюємо свої знання в галузі органічного виробництва;
  • завжди відкриті для співпраці та партнерства.