Соціальна відповідальність

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬМИ підлуємось про наших клієнтів, адже виробляємо продукцію, спрямовану на задоволення Ваших потреб. Екопродукція передбачає відповідність Стандартам, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Крім того, маємо можливість запропонувати клієнтам споживання наших продуктів як на внутрішньому ринку так і в країнах ЄС.

Членство у Європейському об'єднанні прибічників з органічного виробництва, та в Міжнародній федерації органічного сільськогосподарського руху дозволяє нам постійно вдосконалювати й розвивати свої знання та навички у виробництві здорової продукції для споживання громадян.

ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Ми запроваджуємо корпоративну екологічну політику, приймаючи систему екологічних принципів та стандартів. Реалізуємо заходи екологічної та соціальної спрямованості шляхом збереження добре оплачуваних робочих місць, виробництва якісних товарів і послуг, охорони природи, застосування у бізнес відносинах чесної ділової поведінки. Наша корпоративна культура заснована на екологічних цінностях.

Захист та відновлення природного середовища, зменшення негативного впливу на довкілля від діяльності визначено стратегічними пріоритетами компанії.

При виборі постачальників керуємось не лише ціною та якістю товарів, але й їх екологічністю: сировина та матеріали задовольняють внутрішні вимоги екологічних стандартів виробництва компанії.

Ми створюємо нові робочі місця в регіонах територіального розміщення підприємств.

ТУРБУЄМОСЬМИ турбуємось про здоров'я споживачів, гарантуючи професійне виробництво органічних продуктів. Професіоналізм та компетенцію віддаємо на розсуд сертифікаційних органів, що діють відповідно до акредитації міжнародних інституцій.

ЗАХИЩАЄМОМИ захищаємо природнє середовище шляхом екологізації, адже ми вважаємо, що виробники, переробники, торгівці, споживачі органічних продуктів мають захищати та охороняти навколишнє природне середовище, включаючи ландшафти, клімат, середовище перебування, біологічне різноманіття, повітря та воду. Принципи ведення органічного землеробства, які використовуються для одержання врожаю, мають існувати збалансовано та за природними циклами шляхом проектування систем землекористування, створення і підтримки сільськогосподарського різноманіття.

СПІВПРАЦЮЄМОМи проводимо активну роботу з власниками земельних ділянок по залученню саме їх до органічного землеробства. Це дозволить відчути їм причетність до впровадження біологічної системи землеробства, яка дозволить виробляти екологічно чисту без вмісту нітратів і нітритів продукцію для харчування населення яке проживає в Україні та за її межами, а також бути впевненими у взаємовигідності та прозорості у відносинах з нами, адже свої зобов’язання BIOFARM ORGANIC виконує вчасно та в повному обсязі.