ЗАХИЩАЄМОМИ захищаємо природнє середовище шляхом екологізації, адже ми вважаємо, що виробники, переробники, торгівці, споживачі органічних продуктів мають захищати та охороняти навколишнє природне середовище, включаючи ландшафти, клімат, середовище перебування, біологічне різноманіття, повітря та воду. Принципи ведення органічного землеробства, які використовуються для одержання врожаю, мають існувати збалансовано та за природними циклами шляхом проектування систем землекористування, створення і підтримки сільськогосподарського різноманіття.

ТУРБУЄМОСЬМИ турбуємось про здоров'я споживачів, гарантуючи професійне виробництво органічних продуктів. Професіоналізм та компетенцію віддаємо на розсуд сертифікаційних органів, що діють відповідно до акредитації міжнародних інституцій.

СПІВПРАЦЮЄМОМи проводимо активну роботу з власниками земельних ділянок по залученню саме їх до органічного землеробства. Це дозволить відчути їм причетність до впровадження біологічної системи землеробства, яка дозволить виробляти екологічно чисту без вмісту нітратів і нітритів продукцію для харчування населення яке проживає в Україні та за її межами, а також бути впевненими у взаємовигідності та прозорості у відносинах з нами, адже свої зобов’язання BIOFARM ORGANIC виконує вчасно та в повному обсязі.